×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/07/15 - 11:41
  • بازدید : 287
  • تعداد بازدیدکننده : 285
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید از بیمارستان های زعیم پاکدشت و مفتح ورامین و پروژه در حال ساخت پیشوا

به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه دکتر بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ودکتر محمود خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و هیات همراه از پروژه های در حال تکمیل شهرستان های تابعه استان بازدید کردند.

در این بازدید که از بیمارستان های جایگزین زعیم پاکدشت و مفتح ورامین و نیز بیمارستان در حال ساخت پیشوا صورت گرفت برخی از مدیران حوزه معاونت و نیز وزارت متبوع حضور داشتند.

دکتر محمود خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این بازدیدها ضمن ارائه توضیحات تکمیلی در خصوص پروژه ها، میزان پیشرفت و چشم انداز آتی آن ها را ترسیم کرد. دکتر محمود خدادوست در این بازدید گفت: تمام توان مجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برای به ثمر نشستن این پروژه ها به کار می رود. معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه دربخش دیگری دستوراتی برای پیشرفت و تسریع در به ثمر نشستن پروژه بیمارستان در حال ساخت پیشوا صادر کرد.

دکتر بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن تقدیر از میزان پیشرفت پروژه ها گفت: با تکمیل این پروژه ها و افزایش سرانه تخت های بیمارستانی کمک شایانی به مردم منطقه می شود و این امر در ارتقای استانداردهای نظام سلامت چشم گیر است.

لازم به ذکر است بر اساس اعلام مدیریت توسعه منابع فیزیکی و عمرانی میزان پیشرفت بیمارستان 96 تختخوابی پیشوا 28%، میزان پیشرفت پروژه درحال ساخت بیمارستان 129 تختخوابی جایگزین زعیم پاکدشت 40% و میزان پیشرفت پروژه درحال ساخت بیمارستان 200 تختخوابی جایگزین مفتح ورامین 4% است.

  • گروه خبری : عمران
  • گروه خبری : 133323
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست