×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/04/20 - 12:28
  • بازدید : 196
  • تعداد بازدیدکننده : 194
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بیمارستان جدید شهید مفتح ورامین دهه فجر سال آینده افتتاح می‌شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه به زودی بودجه و اعتبار لازم برای ادامه روند پروژه ساختمان جدید بیمارستان مفتح تزریق می‌شود، گفت: انتظار می‌رود بیمارستان 200 تخت خوابی جدید شهید مفتح ورامین دهه فجر سال آینده افتتاح شود.

به گزارش روابط عمومی توسعه منابع فیزیکی و  به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بعد از ظهر امروز به همراه نوش آبادی نماینده مردم دشت ورامین، درویشی فرماندار ویژه ورامین، امام جمعه پیشوا، تاجیک نوری فرماندار پیشوا و دیگر مسئولان به منظور بازدید از پروژه ساختمان جدید بیمارستان مفتح ورامین و احداث بیمارستان پیشوا به این شهرستان‌ها سفر کرد.

 

‎ دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور در جمع خبرنگاران ورامین، اظهار کرد: منطقه ورامین به لحاظ جمعیتی از جمعیت بالایی برخوردار است و نیاز است با توجه به سرانه جمعیتی توجه ویژه‌ای به این منطقه از لحاظ خدمات درمانی شود.

 

‎وی گفت: بیمارستان شهید مفتح ورامین زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است و از نظر نیروی انسانی در شرایط مطلوبی است، امیدواریم شاهد این باشیم که تمامی رشته‌های تخصصی در این بیمارستان فعال شوند.

 

‎وزیر بهداشت با اشاره به کمبود نیروی تخصصی، افزود: بیمارستان‌های جنوب شرق استان تهران هر کدام به یک دانشگاهی وابسته است، بنابراین تامین نیروهای بیمارستان‌ها مربوط به دانشگاه مربوطه است.

‎دکتر عین‌اللهی گفت: انتظار ما این است که دانشگاه مربوطه تخت‌های مورد نیاز بیمارستان‌ها را که شامل آی سی یو، ام آی سی یو و پی آی سی یو است را تامین کنند.

 

‎وی با اشاره به اینکه به زودی بودجه و اعتبار لازم برای ادامه روند پروژه ساختمان جدید بیمارستان مفتح با سه شیفت کار کردن تزریق می‌شود، تشریح کرد: انتظار می‌رود بیمارستان 200 تخت خوابی جدید شهید مفتح ورامین دهه فجر سال آینده افتتاح شود، با توجه به وجود 120 تخت بیمارستان در قسمتی دیگر از این بیمارستان، با 320 تخت خواب بیمارستانی، شاهد رفع نیاز‌های پزشکی این شهرستان خواهیم بود.

  • گروه خبری :
  • گروه خبری : 129165
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست