×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1400/05/19 - 13:44
  • بازدید : 279
  • تعداد بازدیدکننده : 276
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه

تحویل قطعی پروژه اورژانس بیمارستان شهید آیت الله مدرس

پروژه بازسازی و بهسازی پروژه اورژانس بیمارستان شهید آیت الله مدرس به تحویل قطعی رسید.

ه گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و به نقل از روابط عمومی مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه تحویل قطعی پروژه اورژانس بیمارستان ایت الله مدرس در روز 19 مرداد سال جاری صورت پذیرفت.

بازسازی و بهسازی این پروژه که از اواخر سال 1397 آغاز به کار کرد صبح روز سه شنبه با نظارت مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه به اتمام رسید. این فرایند شامل 140 متر احداث و اضافه و بنا و حدود 1000 متر بهسازی صورت گرفت.

مهندس کورش عابدینی مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه ضمن بیان این خبر گفت: با توجه به فرسوده بودن بافت اورژانس بیمارستان ایت الله مدرس نیاز به  بهسازی اورژانس این بیمارستان کاملا محسوس بود . وی در ادامه ضمن اشاره به حساسیت های این پروژه افزود: پس از پیشنهاد رئیس وقت بیمارستان و تایید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه این پروژه کلید خورد.

مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه در ادامه با تاکید بر رسالت اصلی وزارت بهداشت مبنی بر ایجاد فضاهای بیمارستانی افزود: امیدواریم در آینده نیز بتوانیم پروژه های بهسازی را برای اورژانس سایر بیمارستان های تابعه دانشگاه نیز انجام دهیم تا قدمی در پیشبرد اهداف والای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برداشته باشیم.

لازم به ذکر است در حین بازسازی و بهسازی اورژانس این بیمارستان تمام سعی تیم مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی عدم خلل در روند درمان بیماران بود که به حول و قوه الهی این مهم صورت پذیرفت.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,فنی و مهندسی
  • گروه خبری : 107092
کلمات کلیدی
متن استاتیک شماره 39 موجود نیست